تهران، خیابان ستارخان، ایستگاه دریان نو، پلاک 319

ساخت تابلو سرامیکی

تاریخچه کاشی و سرامیک  برای همگان تا حدی روشن است و استفاده از کاشی در فضاهای تزیینی قدمتی بسیار طولانی دارد ولی موضوعی که امروزه مورد توجه قرار گرفته است  استفاده از این هنر در معماری و زیبا سازی فضاهای امروزی است

تابلو های ساخته شده از سرامیک همیشه به عنوان یک المان زیبایی در محیط های تفریحی ، ورزشی از جمله استخر ،سونا و جکوزی مورد توجه همگان بوده است ،  نمایندگی رسمی کاشی و سرامیک البرز با عرضه زیباترین کاشی و سرامیک استخری شما در خلق این آثار هنری و البته فنی یاری می کند.

همانطور که گفته شد استفاده از تابلوهای سرامیکی جهت زیباسازی فضای استخرها همواره مورد توجه افراد بوده است. این کار تلفیقی از هنر و تخصص فنی در زمینه سرامیک می باشد و اجرای دقیق و با کیفیت آن نیامند تجربه کافی در این عرصه است. تیم متخصصین ما در نمایندگی کاشی و سرامیک استخری البرز با صدها تجربه موفق در زمینه ساخت نماها و تابلو های سرامیکی در پروژه های بزرگ و کوچک، سابقه بسیار طولانی و درخشان در این زمینه داشته و بدون شک رضایت کامل شما را به ارمغان خواهند آورد.

مشتریان ما میتوانند با بهره بردن از خدمات مشاوره ای نمایندگی  و بسته به زمینه و نوع کاربری پروژه خود از تابلو های کار شده و یا حتی طرح های پیشنهادی خوددر صورت امکان اجرا شدن در در فضای مربوطه استفاده کنند و تیم فنی ما طرح مد نظر مشتریان را با بکارگیری از با کیفیت ترین سرامیک های استخری که در کارخانجات کاشی و سرامیک البرز ساخته شده اند، پیاده سازی خواهد کرد. نمایندگی رسمی جلال زاده به عنوان مرکز فروش  کاشی و سرامیک استخری با ارائه انواع کاشی و سرامیک استخری با تنوع رنگ و بافت در کاشی و سرامیک های استخری  این امکان را برای همگان فراهم مینماید تا  به بهترین طرح مطلوب برای مزیین کردن مکان تفریحی خود نظیر استخر، سونا وجکوزی برسند.

طراحی تابلو های سرامیکی استخرهای انجام شده توسط نمایندگی کاشی و سرامیک البرز جلال آقازاده مطابق با آخرین مدلهای اروپایی و مدرن و در ضمن بومی شده با فرهنگ ایرانی میباشد . در ساخت و طراحی این تابلو های  سرامیکی استخری از بهترین مواد اولیه نظیر سرامیک و کاشی های تولید شده  در نمایندگی رسمی کاشی و سرامیک البرز و بهترین متخصصان در این زمینه  استفاده میشود.

سرامیک و کاشی های نمایندگی کاشی و سرامیک البرز به واسطه ی اندازه و رنگ های متنوع ،این امکان را به وجود می آورند که با ترکیب رنگها ،طرح ها و بافتها،تابلو های سرامیکی زیبا به وجود بیاورند.

اهمیتی ندارد طرح شما دارای چه شکل و اندازه باشد ،هندسی یا تصویری ،ما قادریم هرطرح ،نقش ،تصویر،منظره و عکسی را به تابلوهای سرامیکی زیبا تبدیل کنیم.

 

در زیر نمونه هایی از تابلو های سرامیکی کار شده توسط تیم تخصصی نمایندگی کاشی و سرامیک البرز قابل مشاهده است. همچنین مشتریان عزیز میتوانید با مشاهده ی کاتالوگ سرامیک البرز از طرح های انجام شده توسط نمایندگی کاشی و سرامیک البرز مطلع شوند.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم